دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

جشنواره فجر را از اولین تلویزیون اینترنتی ایران تی وی پلاس دنبال کنید.

جشنواره فجر

جشنواره فجر با حضور هنرمندان و افراد سرشناس این حوزه، یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی ایران به حساب می آید که هر ساله با هدف تبادلات دیدگاه فرهنگی و هنری ایرانی در عرصه سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، مد ولباس و شعر برگزار می شود. جشنواره ای که امروز سی و پنج سال قدمت دارد.

تی وی پلاس به عنوان اولین تلویزیون اینترنتی ایران تصمیم دارد به مانند سال های گذشته به عنوان حامی اصلی رسانه ای سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گزارش ها و آیتم هایی جذاب از حواشی، پشت صحنه ها، اکران و فرش قرمز فیلم ها، گفتگوهایی دیدنی و داغ با هنرمندان و… را از افتتاحیه تا اختتامیه جشنواره فجر از طریق کانال جشنواره فجر تی وی پلاس و بسترهای پرطرفدار این شبکه در فضای مجازی ایران به سمع بینندگان میلیونی اش برساند.

علاقه مندان به اخبار سینما به منظور در جریان قرار گرفتن از آخرین اتفاقات جشنواره فجر می توانند لحظه به لحظه این رویداد بزرگ را از صفحات کامپیوتر، لپ تاپ یا تبلت و گوشی همراه خود فقط از تی وی پلاس دنبال کنند و بزرگترین فستیوال های سالانه فجر را در کمترین و سریع ترین زمان ممکن از شبکه تی وی پلاس مطلع شوند.

شما می توانید از طریق کانال تلگرام، اینستاگرام و وبسایت شبکه تی وی پلاس به آدرس plus.ir  با ما همراه باشید.

تی وی پلاس حامی ستاره های ایران