دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

دلایل خرید آیفون ٧ و ٧ پلاس نسبت به نسل قبلى آیفون

چند ماهى از عرضه شدن آیفون ٧ میگذرد اما هنوز هم خیلى ها بین خریدن و یا نخریدن آن دو دل هستند، امروز با شما هستیم تا تمامى مزایاى خرید این گوشى هوشمند را بررسى کنیم، باما همراه باشید.

 

iphone7

١. طراحى: بالاخره در این نسخه آن خطوط پشت بد شکلى که به شدت از زیبایى آیفون مى کاست ورداشته شده اند و دیگر خطى را در پشت آیفون نمیبینیم، همچنین دوربین در دو آیفون بسیار بهتر از نسل هاى پیشین طراحى شده اند.

٢. قدرت: قدرت آیفون هاى ٧ بیشتر از آیفون هاى قبلى است این مورد به خصوص در مورد آیفون ٧ پلاس ملموس تر است که تجربه اى خارق العاده از مالتى تسکینگ را با رَم ٣ گیگابایتى خود به
اجرا در مى آورد.

? همچنین تراشه ى A10 که در این آیفون استفاده شده تمامى رقبا را درتست هاى بنچمارک کنار زده و به تنهایى در رتبه اول یکه تازى مى کند.

٣. دوربین: بهترین و فوق العاده ترین دوربین در بین تمامى گوشى هاى هوشمند امسال متعلق به آیفون ٧ است.

? دوربین ١٢ مگاپیکسلى، لرزشگر اپتیکال تصویر، لنز بزرگتر، دوربین جلویى ٧ مگاپیکسل، لنز شش لایه و سرعت بهتر در دوربین تنها بخشى از بهبود هاى دوربین در این نسل از آیفون است که در آیفون ٧ پلاس حتى از این نیز بهتر است و با استفاده از دوربین دوم مى توان زوم ١٠ برابرى را بدون افت کیفیت و ثبت تصاویر فوق العاده پرتره است.

۴. اسپیکر هاى فوق العاده با کیفیت: اگر اهل موزیک مى باشید از آیفون ٧ گذشتن برایتان گناهى نابخشودنى است!

? دو اسپیکر براى به وجود آوردن صداى استریو در این آیفون وجود دارند که صدایى بهتر و بلند تر را نسبت به نسل هاى پیشین ایجاد مى کنند.

? همچنین ایرپاد هاى جدید که مبتنى بر درگاه لایتینگ هستند صدایى با وضوح و صداى بیشترى را به شما تقدیم مى کنند که اینکار، حذف جک ٣/۵ میلیمترى را توسط اپل تا مقدارى توجیه پذیر تر نشان مى دهد.

? لیست کوتاه مزایا
– عملکرد بهتر و عالى باترى در دو مدل آیفون ٧ به خصوص آیفون ٧ پلاس
– دکمه هوم جدید با فناورى تاچ سه بعدى
– صفحه نمایش با روشنایى بهتر و نمایش رنگ بهتر
– ظرفیت هاى بیشتر براى حافظه
– اضافه شدن رنگ هاى جدید مشکى مات و مشکى براق
– ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار

⭕️ سخن پایانى: این دو آیفون به هیچ عنوان به آیفون هاى ۶ اس و ۶ اس پلاس شبیه نیستند و بهبود هاى بسیار خوبى را به خود دیده اند که آن ها را کاملا از نسل قبلى جدا کرده است، پس اگر قصد خرید این دو شاهکار تکنولوژى را دارید ذره اى شک به دل خود راه ندهید.