دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

رندرهای جدید گلکسی نوت ۸، موبایل را از تمامی زوایا نمایش می دهد

بالاخره سامسونگ سکوت خود را شکست و رسما اعلام کرد که ماه آینده در تاریخ ۱ شهریور قصد دارد گلکسی نوت ۸ را معرفی کند. در حقیقت، طی این مدت شایعات بیش از هر زمان دیگری دقت پیدا می کنند و تصاویر هم بیشتر شبیه به واقعیت می شوند.

در جدیدترین اتفاق اما حالا تصاویر و رندرهای جدیدی از موبایل به بیرون درز پیدا کرده که نشان دهنده ظاهر گلکسی نوت ۸ از تمامی زوایا است که در انتهای پست مشاهده می کنید.

شایعات مختلفی در مورد سخت افزار آن وجود دارد. برخی انتظار نمایشگر ۶٫۳ اینچی AMOLED با نسبت تصویر 18:5:9 دارند و برخی دیگر نیز تصور می کنند که نسبت تصویر گلکسی نوت 8 هم مانند اس 8، حالت 2:1 به خود می گیرد. اما چیپست اسنپدراگون 835 و اگزینوس 8895 موردی است که همه بر سر آن توافق دارند.

تقریبا ۸۳ درصد از کل سطح پنل جلویی گلکسی اس ۸ را نمایشگر پوشانده بود، نسبتی خارق العاده که در گلکسی نوت ۸ حتی قرار است بیشتر هم شود. حذف و یا به حداقل رساندن حاشیه های نمایشگر، هدف جدید طراحان صنعتی طی سال اخیر بوده.

تصاویری که در زیر می بینید از سوی سامسونگ نبوده و رسمی نیست اما توسط شرکتی که قاب موبایل می سازد ساخته شده و می توان به واقعیت داشتن آن اتکا کرد.