دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

سامسونگ و سفارش نمایشگرهای گلکسی اس ۹ و گلکسی نوت ۹؛ ابعاد تغییر نمی کنند

بر اساس گزارش منابع آگاه در کره جنوبی، موبایل های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس به عنوان پرچمداران سال آینده سامسونگ (با حفظ ابعاد نسل کنونی) از نمایشگرهای ۵٫۷۷ و ۶٫۲۲ اینچی بهره خواهند برد.

اخبار مذکور با توجه به سفارش اخیر سامسونگ به یکی از زیرمجموعه های تولیدکننده نمایشگر، و تعیین مشخصات پنل سری گلکسی اس ۹ در این سفارش منتشر شده است.

ادغام سنسور اثر انگشت با نمایشگر مهم ترین نوآوری گلکسی اس ۹ خواهد بود

بنا بر شایعات موجود، نمایشگر اس ۹ و اس ۹ پلاس نیز مانند پرچمداران ۲۰۱۷ سامسونگ از سری «Infinity» بوده و همچنین حاشیه های خمیده خواهد داشت. هرچند به احتمال زیاد مهم ترین تغییر محصولات رده بالای سامسونگ، ادغام اسکنر اثر انگشت با صفحه نمایش خواهد بود؛ قابلیتی که به گلکسی اس 8 نرسید و احتمالاً در گلکسی نوت 8 نیز حضور نخواهد داشت.

البته زبان طراحی جدید سامسونگ هنوز تازگی داشته و کمپانی کره ای احتمالاً بدون انجام تغییرات اساسی در این بخش، اکثر بهبود ها را در ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه اعمال خواهد کرد.

به گوشه های تیزتر نمایشگر نوت ۸ دقت کنید

در ادامه گزارش مورد بحث، به سفارش نمایشگرهای ۶٫۳۲ اینچی برای فبلت گلکسی نوت ۹ توسط سامسونگ نیز اشاره شده که به احتمال زیاد، مشابه پنلی است که در نوت ۸ به کار گرفته می شود.

البته تمام موارد مذکور، بر اساس گزارشات منابع ناشناس درون صنعت و همچنین شایعات موجود بیان شده و احتمالاً در آینده با انتشار اخبار جدید، تصویر روشن تری از محصولات بعدی سامسونگ به دست خواهد آمد.