دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

موفقیت در پیاده‌سازی تحول دیجیتال با راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک

بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۳۰ تیر تا ۲ مرداد۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت نرم‌افزاری نوماتک، برای معرفی آخرین راهکارهای نرم‌افزاری سازمانی در این رویداد حضور دارد.

بستر NEF چه ناممکن‌هایی را ممکن می‌کند؟ ارائه راهکارهای نرم‌افزاری بر بستر NEF که منحصراً توسط شرکت نوماتک توسعه داده شده است، مزایای زیادی از جمله بهبود سرعت، تجربه کاربری و عملکرد را برای کسب‌وکارهای بزرگ و متوسط ایجاد کرده است. قابلیت پیش‌بینی نیازمندی‌های کسب‌وکار و انعطاف کافی برای توسعه بر این اساس، رویکردی در توسعه راهکارهای نرم‌افزاری است که برای اولین بار در ایران پیاده‌سازی و به بازار عرضه شده است.

 این راهکارها در حوزه‌های مختلف به کسب‌وکارها کمک می‌کند و شامل سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان، مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت و برنامه‌ریزی تولید، مدیریت حمل‌ونقل، حسابداری مالی و حسابداری مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری و اتوماسیون اداری است.

لازم به ذکر است، شرکت نرم‌افزاری نوماتک در بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ در سالن خلیج فارس، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

همچنین امکان دموی راهکارهای نرم‌افزاری نوماتک در نمایشگاه الکامپ فراهم شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این نشانی  ثبت‌نام خود را برای تنظیم زمان جلسه، تکمیل کنند.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و دیجی تورینگ هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

منبع : زومیت