دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

برنامه هایی که باید بعد از راه اندازی ویندوز ۱۰ نصب بشوند.

ویندوزی که خیلی زود جای خودش و بین همه باز کرد ویندوز ۱۰ بود , همه باهاش آشنا هستید .میریم سراغ تیتری که زدیم و راجع بهش باهم صحبت میکنیم یعنی برنامه هایی که باید بعد از راه اندازی ویندوز ۱۰ نصب بشوند.

به روز رسانی درایور ها :

Driver Pack Solutions digitoring.com

Driver Pack Solutions این برنامه شامل برنامه آفلاین که حجمی حدود شیش , هفت گیگ داره و نسخه آنلاین پیشنهاد من استفاده از نسخه آنلاین اون هست که به راحتی خودش شناسایی میکنه و درایور ها رو دانلود و نصب میکنه.

امنیت ویندوز ۱۰ :

Zone Alarm Free Antivirus + Firewall

ویندوز ده با اپلیکیشن پیشفرض خودش یعنی ویندوز دیفندر این امنیت و تضمین میکنه ولی اگر شما هم مثل هزاران نفر دیگه میخواید قوی تر باشید و احساس امن بودن نمیکنید میتونید از برنامه های جانبی استفاده بکنید.توصیه من در صورت لزوم Zone Alaram Firewall به عنوان دیوار آتش و یا  آنتی ویروس رایگان AVAST هست.

 

 

انتخاب مرورگر اینترنت :

 

Google Chrome Browser

من با توجه به استفاده خودم و همچنین نظرسنجی ها و آمار معتبر اول Google Chrome که با افزونه های زیادش و توسعه خوب شما رو از هر ابزاری بی نیاز میکنه  و اگر فقط با مصرف زیاد باطری اون مشکل دارین Edge رو پیشنهاد میکنم.

ابزارهای پر استفاده :

برنامه Media Player Classic که میتونه انواع فیلم و صوت با کد گذاری های مختلف رو اجرا کنه و به صورت رایگان در اختیار همه هست.

 

Media player Classic

و الباقی برنامه ها مانند برنامه Office و Autocad و … میشه برنامه های تخصصی که با توجه به نیاز خودتون میتونید نصب و راه اندازی بکنید.

80%
Awesome
  • نمره نوشته