دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

نحوه دانلود اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی از طریق تلگرام

شما با استفاده از ربات APK Dwonloader به‌سادگی می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را دانلود نمایید.

 

این‌روزها کاربران اندرویدی با مشکلاتی جهت به‌روزرسانی و دانلود اپلیکیشن‌ها در گوگل‌پلی رو‌به‌رو هستند. هنگامی که کاربران می‌خواهند اپلیکیشن‌ها را به‌روزرسانی کنند و یا اپلیکیشن جدیدی را دریافت کنند با خطایی با این محتوا “این اپلیکیشن در کشور شما در دسترسی نیست” و یا “This item is not avalibale in your country” روبه‌رو می‌شوند. ما در این مطلب آموزشی نحوه حل این مشکل را با استفاده از رباتی در تلگرام به شما آموزش می‌دهیم.

پیش از این در یک مقاله آموزشی نحوه حل این مشکل را به شما آموزش دادیم. اما در این مقاله می‌خواهیم نحوه حل این مشکل را با استفاده از یک ربات در تلگرام آموزش دهیم.

شما با استفاده از ربات APK Dwonloader به‌سادگی و بدون مشکل می‌توانید فایل‌ APK اپلیکیشن مورد نظر خود را دریافت نمایید. این ربات برای کاربران ایران که با خطای “This item is not avalibale in your country” روبه‌رو می‌شوند، بسیار کاربردی است. این روش تنها برای دانلود اپلیکیشن استفاده می‌شود، برای به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها نمی‌توانید از این ربات استفاده کنید.

کافی است عبارت [email protected] را در قسمت جستجو وارد کنید، و این ربات را فعال کنید. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است، تنها باید لینک گوگل‌پلی اپلیکیشن مورد نظر را به ربات APK Dwonloader ارسال کنید. برای ارسال لینک اپلیکیشن، تنها کافی است در گوگل‌پلی به صفحه اپلیکیشن مورد نظر مراجعه کنید، آیکون Share را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. در میان اپلیکیشن‌‌ها تلگرام را انتخاب کنید، سپس در لیست چت‌ها، ربات Apk Downloader را انتخاب کنید. اکنون لینک اپلیکیشن برای ربات ارسال می‌شود. پس از آن پیش‌نمایشی از آن را خواهید دید. تنها کافی است درستی آن را توسط دستور/download_ تأیید کنید. اکنون پس از چند دقیقه لینک دانلود فایل APK را دریافت خواهید کرد. در این روش شما می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق دریافت فایل APK به صورت مستقیم دریافت کنید و دیگر مشکل خطای “This item is not avalibale in your country را نخواهید داشت. شما با استفاده از ربات APK Dwonloader می‌توانید آخرین نسخه اپلیکیشن مورد نظر خود را دریافت کنید.

اگر شما به هر دلیلی به لینک اپلیکیشن دسترسی نداشتید، می‌توانید اسم کامل و صحیح اپلیکیشن را برای این ربات ارسال کنید. پس از آن پیامی را دریافت خواهید کرد شامل لیست اپلیکیشن‌هایی مرتبط به نام اپلیکیشنی است که برای ربات ارسال کردید. با انتخاب گزینه /download_ می‌توانید اپلیکیشن را دانلود کنید و با انتخاب دستور /preview_ می‌توانید پیش‌نمایشی از اپلیکیشن را ببینید و پس از آن، آن را دانلود کنید.

شما با استفاده از ربات APK Dwonloader به‌سادگی می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را دانلود نمایید.