دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

علت دیسیبل شدن اکانت های اینستاگرام و بررسی و حل مشکل شما

مدت زیادی هست که دیسیبل شدن اکانت های اینستاگرام به یکی از بزرگترین معضلات کاربران تبدیل شده , روشی برای جلوگیری ۱۰۰ درصدی از این اتفاق وجود نداره ولی با رعایت یه سری نکات میشه تا درصد بالایی پیشگیری کرد.

دیسیبل شدن اکانت های اینستاگرام گوناگون است که شایع ترین آن عبارت است از

۱- که شایعترین علتش موضوع کپی رایت هست که اینستاگرام بی نهایت روی این موضوع حساس هست که به همین خاطر هم هست که بیشترین مشکلات برای کاربران ایرانی پیش میاد , چون کلا توی ایران واژه کپی رایت مفهومی نداره.

۲-کانفیرم نکردن شماره ، ایمیل روی اکانت اینستاگرام :
اگر شما یک اکانت بسازید و شروع به فعالیت کنید بدون کانفیرم کردن ایمیل یا شما البته در بعضی مواقع هیچ مشکلی پیش نمی آید اما در بعضی مواقع اکانت های این چنینی به سرعت دیسیبل می شود پس حتما یا شماره یا ایمیا را کانفرم (تایید)کنید

۳-ساخت بیش از حد اکانت در اینستاگرام

۴-فالور کردن بیش از حد افراد در اینستاگرام:

اگر شما در اینستاگرام بیش از حد افراد رو فالو کنید مثلا در یک روز ۲۰۰۰نفر و بعد همان روز بخواهید تمام این افراد رو انفالو کنید مطمینا اکانت شما

دیسبیل می شود پس سعی کنید یواش یواش افراد رو فالو کنید یا در یک روز هم فالو هم آنفالو نکنید.

۵-تغییر ناگهانی ای پی و انجام فعالیت در اکانت:

اگر شما قبلا مثلا همیشه با ای پی امریکا وارد اکانت می شدید و یهویی از ای پی ایران استفاده کنید مشکلی پیش نمی آید اما اگر از پیج خارج شدید و خاستید با یک ای پی دیگر از کشور دیگری وارد شید مراقب باشید که قبلش حتما ایمیل رو کانفیرم کنید و شماره روی پیج باشه وگرنه اکانت دیسیبل می شود!

۶-گزارش (ریپورت)توسط بقیه ی کاربرها

اگر تعداد مشخصی اکانت واقعی ( این تعداد بستگی به محتوای پیچ شما داره ) شما ریپورت کنند موجوب دیسیبل شدن اکانت های اینستاگرام  میشود .