دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

ساخت رایگان Apple id

Apple id چیست؟

اگر از طرفداران اپل باشید و یا یکی از محصولات اپل را داشته باشید حتما میدانید که یکی از اصلی ترین مواردی که برای استفاده هر چه بهتر از دستگاه خود و قابلیتهایش باید تهیه کنید اپل آیدی میباشد.

خیلی از کاربران فکر میکنند اپل آیدی فقط برای آپدیت نرم افزار ها استفاده میشود، خیلی ها برای نصب نرم افزار و خیلی ها هم ممکن است فقط برای بک آپ گرفتن از اطلاعات دستگاه خود به دنبال اپل آیدی باشند. هیچکدام از این افکار اشتباه نیست اما امروز میخوایم با هم ببینیم اپل ایدی واقعا چیست و تک تک قابلیت هایش را مورد بررسی قرار دهیم.

قبل از هر چیز: اپل آیدی چیست ؟

اپل آیدی در واقع یک حساب کاربری بر روی سایت اپل میباشد، که به شما امکان ثبت سفارش، دانلود نرم افزار، آپدیت نرم افزار، بک اپ گیری از اطلاعات، محافظت از دستگاه و … را میدهد. در واقع اپل آیدی شما همه آن چیزی است که در اپل متعلق به شماست.

و قابلیت ها و امکانات اپل آیدی:

۱ . امکان دانلود نرم افزار و بازی از App Store

۲ . امکان دانلود موزیک، فیکم و ویدیو از iTunes Store

۳ . امکان دانلود کتاب و ebook از iBook Store

۴ . امکان بک آپ گیری و حفظ اطلاعاتی مانند شماره تلفن های دستگاه از طریق اینترنت

۵ . امکان ردیابی دستگاه های اپل در صورتی سرقت یا گم شدن با Find my Iphone

۶ . امکان ارسال استفاده از سرویس iMessage و سرویس Face Time جهت ارسال رایگان پیامک و برقراری مکالمه تصویری به صورت رایگان

خدمت جدید سایت دیجی تورینگ ساخت رایگان Apple id .

با توجه به مشکلات برای ساخت Apple id و دریافت هزینه های غیر متعارف وب سایت دیجی تورینگ بر آن شد که با دریافت فرمی به صورت رایگان و به تعداد محدود روزانه اپل ای دی ساخته و به شما تحویل دهد که بتوانید با ایمیل خود از استور اپل به طور کامل و اختصاصی استفاده کنید.

اطلاعات خود را به دقت پر کنید. بعضی از فیلد ها غیر قابل تغییر هستند .

روزانه فقط ۱۰ درخواست قبول میشود . پس اگر فرم برای شما نمایش داده نشد روز بعد دوباره تلاش کنید.

اپل ای دی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به شما تحویل داده خواهد شد.