دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام با سایز و کیفیت اصلی

ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

شاید تمایل داشته باشید که عکس پروفایل کاربر خاصی را در اندازه بزرگ و با کیفیت اصلی ذخیره کنید، حتما می دانید که امکان ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربران با کیفیت اصلی از طریق اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد. اما همیشه می توانید از روش هایی دیگر برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربر مورد نظر در اندازه واقعی استفاده کنید.

ساده ترین راه  ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربر خاص

در این ترفند هیچ اپلیکیشن دیگری مورد نیاز نیست. با استفاده از مرورگر گوشی می توانید به سادگی عکس پروفایل کاربران را با کیفیت اصلی ذخیره کنید. پس از اجرای اپلیکیشن اینستاگرام وارد پروفایل کاربر مورد نظر شوید.

از گوشه سمت راست و بالای صفحه آیکون سه نقطه را لمس کرده و سپس گزینه Copy Profile URL  را انتخاب کنید. اکنون از برنامه خارج شوید.

ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام
ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

مرورگر کروم را در گوشی باز کنید و آدرس پروفایل کاربر مورد نظر را در آدرس بار Paste کنید. به این ترتیب می توانید وارد صفحه پروفایل کاربر مورد نظر بشوید. اکنون با انگشت روی عکس پروفایل نگهدارید تا پنجره پاپ آب باز شود. گزینه Open image in new tab را انتخاب کنید. در کامپیوتر با راست کلیک روی عکس گزینه مشابه را انتخاب کنید.

به این ترتیب عکس پروفایل کاربر مورد نظر در ابعاد کوچک در تب جدیدی باز خواهد شد. در قسمت آدرس بار این صفحه در بالای مرورگر عبارت S150*150  را پاک کرده و گزینه بارگذاری صفحه را لمس نماید. اکنون عکس پروفایل را با اندازه و کیفیت اصلی مشاهده می کنید. برای ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام ، کافیست انگشت را روی عکس قرار داده و در پنجره باز شده گزینه Download Image را انتخاب کنید. به همین سادگی!