دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

مشاهده اکانت پرایوت (private) اینستاگرام : واقعیت یا دروغ ؟

خیلی ها دوست دارن از روی کنجکاوی به مشاهده اکانت پرایوت (private) اینستاگرام  که به صورت خصوصی هستن دسترسی پیدا کنند بدون اینکه اون صفحه ها رو دنبال کنند و ما در ادامه مطلب میخواهیم به سراغ این موضوع برویم که آیا این کار اصلا شدنی هست یا خیر ؟

گزارش چک پروفایل یا صفحه شما :

ربات گزارش چک پروفایل
ربات گزارش چک پروفایل

اولین موضوع این است که تا وقتی خود شبکه اجتماعی این قابلیت رو به طور رسمی معرفی نکنه این کار با هر ربات یا سرویس دیگه ای غیر قابل انجام هست پس گول این تبلیغات رو نخورید.

مشاهده اکانت پرایوت (private) اینستاگرام :

خب ما برای تست این موضوع به چندتا سرویس سر زدیم و خواستم شما رو هم با خودمون همراه کنیم تا از کلیت قضیه با خبر بشویم

۱ . وب سایت Instaspy

روی دکمه سبز رنگ کلیک کردیم و آدرس یه پروفایل private رو زدیم که با صفحه زیر رو به رو شدیم

روی Human varification کلیک کردیم و دوباره هدایت شدیم به یه صفحه دیگه که شما رو مجبور میکنه تو یه سایت دیگه عضو بشین و …

فک کنم تا همینجا مشخص شده باشه که این کار یه بازیابی و یه تبلیغ دروغ هست  و حالا میریم سراغ سایت دوم

۲ . وب سایت istaprivate

روی دکمه قرمز رنگ کلیک میکنیم و آدرس صفحه قفل شده را وارد میکنیم

دوباره روی human Varification کلیک کرده و عین سایت قبلی به سایت های دیگه هدایت میشیم

و این هم دومین سایت و همینطور ما سرویس های دیگه رو هم امتحان کردیم که به نتایج فوق رسیدیم و فقط معلوم شد این سایت ها یه سری سایت سودجو تجاری هستند که با استفاده از تبلیغات کسب درآمد میکنن. و پیشنهاد میکنیم وقت خودتون رو هدر این سایت ها و برنامه هایی که قویا از طرف وب سایت سازنده منع شده هدر ندهید.

البته این نکته هم دارای اهمیت هست که اینستاگرام سالانه مقدار زیادی از درآمد خوشون رو صرف نگهداری و توسعه تیم امنیتیشون میکنن که این کار رو هرچه بیشتر از پیش غیر قابل انجام میکنه.

ولی با این حال شما اگر از سرویسی استفاده کردین که این فرآیند رو برای شما بدون مشکل انجام داده خوشحال میشیم که به ما نیز معرفی کنید.