دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

اپلیکیشن Parallel Space : از هر اپلیکیشن دو نسخه روی گوشی خود داشته باشیم

چگونه با کمک اپلیکیشن Parallel Space از هر اپلیکیشن دو نسخه روی گوشی خود داشته باشیم؟

کاربران اندرویدی به ندرت می توانند از این سیستم عامل دل بکنند چرا که قابلیت های این پتلفرم به گونه ای است که انتظار سخت ترین چیزها را می توان از آن داشت. این سیستم عامل کاملا تعاملی است و به شما اجازه می دهد تا حد امکان رویاهای تان را با آن به منصه ظهور بکشانید. اما چیزی که شاید خیلی از افراد در این دنیای مجازی به دنبال ان هستند این است که می خواهند از برخی ابزارها دو اکانت داشته باشند و همزمان آن ها را بدون اختلال مدیریت کنند.

برخی از اپلیکیشن ها نظیر تلگرام دارای نسخه های ثانویه ای هستند که به شما اجازه می دهند با خرید آن اپ ها اکانت های دیگری هم داشته باشید اما از ان جا که امن بودن برنامه برای امثال من خیلی ضروری است، پس نمی توان به هر نرم افزاری اعتماد کرد اما اگر دغدغه امروز شما هم این است که دو نسخه تلگرام، واتس اپ و یا حتی اینستاگرام داشته باشید، می توانید از نرم افزار پیشنهادی امروز ما استفاده کنید.

 

برای نصب دو نرم افزار یکسان روی یک گوشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

خب برای اینکه بتوانید برنامه مورد علاقه خود را روی گوشی نصب کنید، و بدون هیچ محدودیتی آن را دوباره نصب کنید و همزمان به طور موازی استفاده کنید نیاز به یک سری زیر ساخت ها دارید که امروزه برای بیشتر کاربران ایرانی این نیازمندی ها فراهم است:

  • اول اینکه باید اندروید شما از نسخه ۴ به بالا پشتیبانی کند.
  • نرم افزار Parallel Space که برنامه اصلی و پیشنهادی ماست را باید دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید.
  • به اندازه کافی فضا روی گوشی برای نصب مجدد نرم افزار داشته باشید.

و اینکه نیازی نیست گوشی خود را روت کنید و آن را دستکاری کنید چرا که این ترفند روی تمام گوشی هایی که روت نشده اند و دسترسی ابتدایی دارند اجرا می شود.

چگونه اپلیکیشن Parallel Space را نصب کنیم و از آن استفاده کنیم؟

Parallel Space اپلیکیشنی است که فضای لازم برای دانلود نصب برنامه های مورد نظر شما را فراهم می اورد. من توانستم Parallel Space را از مارکت های داخلی نیز پیدا کنم و آن را نصب کنم و دو نسخه تلگرام روی گوشی خودم همزمان فعال و مدیریت کنم اما اگر می خواهید این اپ را از گوگل پلی دانلود کنید لینک آن اینجاست:

برای دانلود اپلیکیشن Parallel Space کلیک کنید.

وقتی که برنامه را نصب کردید، در صفحه ای که باز می شود علامت + وجود دارد که البته ممکن است در گوشی ها و تبلت ها این صفحه کمی متفاوت باشد. به هر حال علامت + را در زیر مشاهده می کنید:

وقتی روی علامت + لمس می کنید، لیستی از اپ هایی که پیش از آن روی گوشی نصب کرده اید نمایش داده می شود که تقریبا شبیه به لیست زیر است:

حالا از میان لیست اپ ها، به دنبال ان اپلیکیشنی باشید که می خواهید آن را دوباره نصب کنید. آن را انتخاب کنید تا در صفحه اصلی اپلیکیشن Parallel Space نمایش داده شود.

وقتی نرم افزار خود را به Parallel Space معرفی کردید، عملیات های لازم مثل رجیستر کردن ( در صورتی که اپ به این مرحله نیاز دارد، مثل واتس اپ و تلگرام ) انجام دهید. حالا وقتی که می خواهید نرم افزار خود را باز کنید باید ابتدا فولدر Parallel Space را از میان لیست اپ ها در بخش اپلیکیشن ها در گوشی خود باز کنید و از آن جا روی اپلیکیشن مورد نظرتان ضربه بزنید تا باز شود. جالب این جاست که هیچ کس متوجه نخواهد شد که شما، از این برنامه برای استفاده از دو اکانت یا دو نرم افزار استفاده می کنید و همه چیز کاملا طبیعی به نظر می رسد. استفاده از این نرم افزار به شما کمک می کند که بتوانید به دور از مشکلات اپلیکیشن های جعلی، از یک نرم افزار مطمئن دوبار روی گوشی خود استفاده کنید.

یک محدودیت و یک هشدار

دقت کنید که میزان فضای لازم باید به گونه ای باشد، که بتوانید دو نرم افزار را با حجم کامل پوشش دهی کنید. مثلا اگر برای نصب واتس اپ به طور معمولی ۲۰ مگابایت حافظه صرف کرده اید، حالا که از این نرم افزار برای نصب مجدد واتس اپ استفاده می کنید، لازم است که برای معرفی واتس اپ به Parallel Space حداقل ۲۰ مگابایت دیگر فضا داشته باشید.

دانلود از پلی استور

در این باره تجربیات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.