دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

اپلیکیشن Polygram رقیبی برای اینستاگرام و اسنپ چت

هوش مصنوعی و تعامل امروزه در اپلیکیشن‌ها می‌رود تا حرف اول باشد، فناوری‌های جدید رفته رفته جای خود را بین اپلیکیشن‌ها پیدا می‌کنند.
امروز اپلیکیشن Polygram را معرفی خواهیم کرد، شبکه اجتماعی مورد بحث چهره را به صورت خودکار شناسایی کرده و می‌تواند رقیبی جدی برای اینستاگرام و اسنپ‌چت باشد.
تفسیر و تشخیص چهره به خوبی در اپلیکیشن‌هایی نظیر فیس اپ جواب داده و پلیگرام تازه‌ترین نمونه به حساب می‌آید که می‌توانید از آن برای ارتباطی نزدیک‌تر با دیگران استفاده نمایید.
چهره خود را حالتی غمگین داده و یا خنده سر دهید، پلیگرام بهترین اموجی را به صورت زنده انتخاب کرده و برای دوستان‌تان می‌فرستد، بهترین ارتباط را با پلیگرام به تجربه برسانید.


بازخورد دیگران می‌تواند محبوبیت تصاویر یا ویدئوها را مشخص نمایند، پلیگرام در این زمینه نیز بهترین است. فیلترها آماده‌اند تا جذاب ترین چهره را داشته باشید، فیلترهایی که توسط متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی طراحی شده در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امکان ساخت اموجی‌های متحرک نیز فراهم شده تا بتوانید شکلکی اختصاصی از خود را با دوستان‌تان در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید، امکان اطلاع از موقعیت مکانی افراد که پست مشترک را می‌بینند نیز در پلیگرام وجود دارد.
پلیگرام به صورت رایگان از سوی کلیپو در اپ استور عرضه شده است، این اپ فعلا برای iOS در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

دانلود از اپل استور