دیجی تورینگ
مرجع آموزش و اخبار فناوری اطلاعات

اپلیکیشن زودفود رسما به اسنپ فود تغییر نام داد

چند روزی بود که در شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر ادغام اپلیکیشن های اسنپ و زود فود به گوش می رسید. این شایعات ساعاتی پیش بالاخره به حقیقت پیوستند، و تیم زود فود به طور رسمی از تغییر نام سرویس خود به اسنپ فود خبر داد.

مطابق پست جدیدی که در وبسایت زودفود منتشر شده، سرویس یادشده از این پس  با نام تجاری اسنپ فود به فعالیت های خود ادامه می دهد و در این راه از بعضی امکانات مجموعه اسنپ (که هر دو زیر مجموعه ای از گروه اینترنتی ایران یا IGG هستند) کمک خواهد گرفت.

دو مجموعه زود فود و اسنپ مدت‌ هاست که از گروه سرمایه گذاری مشترکی سود می‌ برند، با این حال دارای تیم های مستقلی بوده اند و فعالیت هایشان تا کنون ارتباطی به هم نداشته است. اما به نظر می رسد که با این رویه جدید شاهد تغییراتی در سیستم کاری این سرویس آنلاین سفارش غذا باشیم.

تیم زود فود هنوز در خصوص نحوه همکاری خود با اسنپ و استفاده از امکانات این سرویس توضیحات شفاف و واضحی ارائه نکرده و اعلام جزئیات بیشتر را به آینده موکول کرده است. با این حال به نظر می رسد که از این پس به جز استفاده از پیک های تحویل سفارش رستوران ها، از شبکه ارسال اختصاصی خود که مبتنی بر موتورسیکلت‌ هاست هم استفاده کند.

برای دریافت اپلیکیشن اسنپ فود می توانید همین حالا به اپ استور و کافه بازار مراجعه نمایید.